Желновач Андрій Васильович / Zhelnovach Andrii Vasylovych

 
Ім'я:Желновач Андрій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ « НІКО-ОНІКС»; Начальник відділу продажів автомобілів департаменту продажів
Статті кодексів:КК України: 191 4 ст. 191 ч.5, 200 ч.1, 200 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-11-27
Склад корупційного правопорушення:Діючи навмисне, повторно, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинив заволодіння чужим майном у великих розмірах; навмисне, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинив заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах; будучи посадовою особою, діючи навмисне, вчинив службове підробленя, тобто підробку документів, що спричинило тяжкі наслідки; діючи навмисне, вчинив підробку інших засобів доступу до банківських рахунків і їх використання й діючи навмисне, повторно, вчинив підробку інших засобів доступу до банківських рахунків і їх використання.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Желновача Андрія Васильовича від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом випробного терміну –2 \ два\ року не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього зобов'язання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок