Дишкант Сергій Сергійович / Dyshkant Serhii Serhiiovych

 
Ім'я:Дишкант Сергій Сергійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Тиврівський районний відділ УМВС України у Вінницькій області; оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Статті кодексів:КК України: 190 1 , ч.4 ст.27, ч.2 ст.15 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2012-03-30
Номер судового рішення:
1-63/11
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання до замаху на давання хабара, шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою, зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотну шкоду державним інтересам, кваліфікуючою ознакою якого є якщо вони вчинені працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, із застосуванням ст.72 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, призначити Дишканту С.С. покарання - 8 (вісім) років 6 (шість) місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах та органах державної влади строком 3 (три) роки та з конфіскацією майна. На підставі ст.54 КК України Дишканта С.С. позбавити спеціального звання - лейтенант міліції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок