Афанасенко Сергій Анатолійович / Afanasenko Serhii Anatoliiovych

 
Ім'я:Афанасенко Сергій Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Малинське районне управління юстиції; державний виконавець відділу державної виконавчої служби
Статті кодексів:КК України: 362 2 , ч.3 ст.382 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-12-18
Склад корупційного правопорушення:Несанкціонована зміна інформації, яка обробляється в автоматизованій системі Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, вчинені особою, яка має право доступу до неї , вчинені повторно; зловживання службовим становищем, тобто умисному, з корисливих мотивів, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету та престижу органів державної влади; складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; умисне невиконання постанов суду, що набрали законної сили, вчинені службовою особою, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету та престижу органів державної влади.
Вид покарання (стягнення):У відповідності до ч.1 ст.70 КК України остаточне покарання за сукупністю злочинів суд призначає шляхом поглинення менш суворого основного та додаткового більш суворим основним та додатковим покаранням у виді - позбавлення волі на строк 4 ( чотири ) роки 6 ( шість ) місяців з позбавленням права обіймати в державних органах посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади та виконанням організаційно –розпорядчих функцій на строк 2 (два ) роки 6 ( шість ) місяців зі штрафом в розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 4250 гривень. У відповідності до статті 54 КК України позбавити Афанасенка С.А. 13 рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбуття основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 ( два) роки.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ ДВС Малинського районного управління юстиції; державний виконавець
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-04-09
Номер судового рішення:
0614/986/2012
Склад корупційного правопорушення:Афанасенко С.А. порушив встановлені ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»обмеження щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди матеріального характеру 1000 грн., що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто вчинив адміністративне корупційне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 1020 (одну тисячу двадцять) гривень в дохід держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок