Айрапетян Юрій Петросович / Airapetian Yurii Petrosovych

 
Ім'я:Айрапетян Юрій Петросович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2011-09-26
Номер судового рішення:
3-1842/11
Склад корупційного правопорушення:Айрапетян Ю.П., достовірно знаючи, що військовий комісар полковник Бойко І.В. відповідно до вимог підпункту «г» пункту 1 статті 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» та примітки до статті 172-3 КУАП є посадовою особою, запропонував та надав останньому неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 300 грн., тобто у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за сприяння у скорішій видачі дубліката посвідчення про приписку до призовної дільниці у зв’язку з його втратою.
Вид покарання (стягнення):Піддати Айрапетяна Юрія Петросовича адміністративній відповідальності за ч.1 ст. 172-3 КУАП у вигляді штрафу у розмірі 850 (восьмисот п’ятдесяти) грн. Грошові кошти у сумі 300 грн. конфіскувати в доход держави.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок