Айвас Володимир Авдишевич / Aivas Volodymyr Avdyshevych

 
Ім'я:Айвас Володимир Авдишевич
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Філія Кемпінг «Боково-Платово» ДП «Луганськоблтурист»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-10-10
Склад корупційного правопорушення:Айвас В.А. будучи посадовою особою - директором філії Кемпінг «Боково-Платово» ДП «Луганськоблтурист», скоїв одержання хабара у значному розмірі, тобто одержання службовою особою в будь-якому вигляді незаконної винагороди матеріального характеру за виконання в інтересах того хто дає хабар дій, з використанням наданого йому службового становища в значному розмірі.
Вид покарання (стягнення):Айвас Володимира Авдишевича визнати винним за ст. 368 ч. 2 КК України і призначити йому покарання із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу в дохід держави у розмірі 12 750 гр. (дванадцять тисяч сімсот п'ятьдесят гр.) Без позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок