Акчурін Фарід Ізмайлович / Akchurin Farid Izmailovych

 
Ім'я:Акчурін Фарід Ізмайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:директор Державного навчально-виробничого закладу авіаційного профілю «Запорізький центр льотної підготовки ім. О.І. Покришкіна» (далі – ДНВЗАП «ЗЦЛП ім. О.І.Покришкіна»)
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2015-07-06
Номер судового рішення:46209726
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Акчуріна Фаріда Ізмайловича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 4 (чотири) роки, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності на строк 2 (два) роки та зі штрафом 500 (п’ятсот) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 8500 (вісім тисяч п’ятсот) гривень. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Акчуріна Фаріда Ізмайловича від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом іспитового строку 2 (два) роки не скоїть нового злочину. На підставі п.п. 2, 3 ч. 1 ст. 76 КК України зобов’язати засудженого Акчуріна Фаріда Ізмайловича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок