Алексєєнко Ірина Михайлівна / Aleksieienko Iryna Mykhailivna

 
Ім'я:Алексєєнко Ірина Михайлівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Філія ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій; директор
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2011-10-17
Склад корупційного правопорушення:Алексєєнко І.М., працюючи на посаді директора філії ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій, будучи посадовою особою, умисно, шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволоділа грошовими коштами клієнтів філії ЗАТ «Донецьктурист» Донецького бюро подорожей та екскурсій. Злочин вчинений повторно.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно до відбування Алексєєнко І.М. визначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою та адміністративно-господарською діяльністю строком на 2 (два) роки. В силу ст. 75 КК України Алексєєнко І.М. від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням на 2 (два) роки, якщо вона протягом зазначеного строку не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок