Алєхін Олександр Сергійович / Aliekhin Oleksandr Serhiiovych

 
Ім'я:Алєхін Олександр Сергійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сімферопольський РВ ГУ МВС України в АР Крим; помічник дільничного інспектора міліції
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-07-16
Склад корупційного правопорушення:Внесення свідомо неправдивих відомістей при складанні адміністративних протоколів і службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а так само складання свідомо неправильних документів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити Алєхіну О.С. остаточне покарання по ст.ст. 364 ч.3, 366 ч.1 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані зі здійсненням функцій представника влади або місцевого самоврядування, з виконанням організаційно - розпорядчих або адміністративно – господарських функцій на 3 ( три роки), з конфіскацією майна. На підставі ст. 75 КК України Алєхіна Олександра Сергійовича від призначеного основного покарання звільнити з випробуванням. Установити Алєхіну Олександру Сергійовичу випробний термін 2 (два) роки й зобов'язати його, у відповідності зі ст. 76 КК України повідомляти орган кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок