Ананьєв Михайло Геннадійович / Ananiev Mykhailo Hennadiiovych

 
Ім'я:Ананьєв Михайло Геннадійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна податкова інспекція в Оріхівському районі; старший державний податковий ревізор- інспектор відділу оподаткування фізичних осіб
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-7. Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів
Дата судового рішення:2011-08-08
Номер судового рішення:
3-819-1416/11
Склад корупційного правопорушення:Під час оформлення та видачі торгового патенту у Ананьєва М.Г. виник конфлікт інтересів, яка безпосередньо вплинула на вчинення ним протиправної дії, пов’язаної з незаконним оформленням та видачею торгового патенту. Про виниклий конфлікт інтересів Ананьєв М.Г. своєму безпосередньому керівникові-начальнику відділу оподаткування фізичних осіб Свириденко В.М. та першому заступнику начальника ДПІ Кошель І.В. не повідомив і, в супереч вимогам чинного законодавства, надав Кошель І.В. для підпису оформлений торговий патент, який в подальшому видав не уповноваженій особі - своєму знайомому Кривденку О.В., з котрим підтримує дружні стосунки.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 170,00 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок