Андреєв Артур Григорович / Andreiev Artur Hryhorovych

 
Ім'я:Андреєв Артур Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Божковська ВК № 16; молодший інспектор відділу нагляду і безпеки
Статті кодексів:КК України: 307 2 ст. 15 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-12
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовою особою –працівником правоохоронного органу своїм службовим становищем , в інтересах третіх осіб , що спричинило істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу –установи виконання покарань. як незакінчений замах на збут особливо небезпечного наркотичного засобу у великих розмірах , за попередньою змовою , в місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст..70 ч.1 КК України шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Андреєву А.Г. до відбування 5 років позбавлення волі з позбавленням обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки; На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого Андреєва А.Г. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки та покладенням обов"язків передбачених ст. 76 КК України. Відповідно до ст. 54 КК України позбавити засудженого Андреєва Артура Григоровича спеціального звання - молодший сержант внутрішньої служби.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок