Андрєєв Дмитро Юрійович / Andrieiev Dmytro Yuriiovych

 
Ім'я:Андрєєв Дмитро Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Деметра»; заступник директора
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення:2011-11-16
Номер судового рішення:
1-204/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, якщо це заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам окремого громадянина; зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для інших осіб, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, посадовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави; службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів; службове підроблення, тобто, видача службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 75 КК України Андрєєва Дмитра Юрійовича від відбуття призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробувальним строком 3 ( три ) роки. В силу ст.76 КК України покласти на Андрєєва Дмитра Юрійовича зобов'язання: періодично з'являтися на реєстрацію в кримінально виконавчу інспекцію;повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок