Андрєєв Павло Федорович / Andrieiev Pavlo Fedorovych

 
Ім'я:Андрєєв Павло Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Добрпільський міськрайонний суд Донецької області; суддя
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-09-15
Номер судового рішення:
1-176/11
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара та в інтересах того, хто дає хабар та в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 368 КК України та призначити покарання у вигляді 5 ( п’яти) років позбавлення волі без конфіскації майна що є власністю засудженого, з позбавленням права займати посади в органах судової влади строком на 2 (два) роки. На підставі ст. 75 КК України Андрєєву П.Ф. призначене покарання відстрочити з іспитовим строком 2 ( два) роки. На підставі п.п.2,3 ст. 76 КК України зобов’язати Андрєєва П.Ф. поклавши на підсудного обов’язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально - виконавчої інспекції та повідомляти кримінально виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання. Відповідно до ст. 77 КК України додаткове покарання у вигляді позбавлення права займати посади у органах судової влади строком на 2(два) роки-виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок