Андрійчук Ігор Миколайович / Andriichuk Ihor Mykolaiovych

 
Ім'я:Андрійчук Ігор Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Великомолодьківська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2011-11-09
Склад корупційного правопорушення:Андрійчук І.М. будучи сільським головою с. Великий Молодьків Новоград-Волинського району, уповноваженою особою на виконання функцій держави, посадовою особою органів місцевого самоврядування 4 категорії 8 рангу, порушив обмеження передбачені п. 1 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди при наступних обставинах: в період липня-серпня 2011 року, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби та в порушення вимог п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», п. 2.4 Положення про преміювання працівників апарату сільської ради, умисно, з корисливих мотивів відповідно до розпоряджень сільського голови Великомолодьківської сільської ради № 72 від 18.07.2011 року, № 75 від 21.07.2011 року та № 84 від 22.08.2011 року, які сам особисто підписав, без відповідного рішення сесії Великомолодьківської сільської ради отримав за липень 2011 року матеріальну допомогу в сумі 3450 грн., премію в сумі 292,60 грн. та премію за серпень 2011 року в сумі 253, 80 грн.
Вид покарання (стягнення):Рішенням Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 05 жовтня 2011 року визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 172-2 ч. 2 КУпАП України та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2 555 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят п’ять) грн. Апеляційний суд Житомирської області від 09 листопада 2011 року постановив: апеляційну скаргу Андрійчука Ігоря Миколайовича залишити без задоволення, а постанову Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області від 05 жовтня 2011 року щодо нього без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок