Андрійчук Тимофій Іванович / Andriichuk Tymofii Ivanovych

 
Ім'я:Андрійчук Тимофій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Пожежно-рятувальна служба центру пропаганди ТУ МНСУ в Черкаській області; завідувач виставки.
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-03-14
Склад корупційного правопорушення:Андрійчук Т.І., перебуваючи на посаді завідувача виставки пожежно-рятувальної служби центру пропаганди ТУ МНСУ в Черкаській області, будучи службовою особою органів державної влади, порушив вимоги ч. 1 ст. 7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме одночасно зареєстрований директором Черкаського обласного відділення всеукраїнського благодійного фонду «Сприяння державній пожежній охороні», отримуючи із рахунків зазначеного фонду заробітну плату.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 850 грн. з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 1 769 грн. 90 коп.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2019


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок