Андрійчук Євген Юрійович / Andriichuk Yevhen Yuriiovych

 
Ім'я:Андрійчук Євген Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державне підприємство «Грозинське»; виконуючий обов'язки директора
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2014-07-08
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів, всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки та складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенням до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, які спричинили тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.75 КК України звільнити Андрійчука Євгена Юрійовича від відбування призначеного покарання з випробуванням іспитовим строком на 2 (два) роки. Згідно ст. 76 КК України зобов'язати Андрійчука Євгена Юрійовича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально – виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання; періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально – виконавчої інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок