Андрієнко Юрій Миколайович / Andriienko Yurii Mykolaiovych

 
Ім'я:Андрієнко Юрій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна інспекція з карантину у Полтавській області; провідний спеціаліст –державний інспектор з карантину рослин Кобеляцького ПКР
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-12-03
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 70 КК України, при призначення покарання, за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити остаточне покарання –п’ять років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з проходженням державної служби терміном на три роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засудженого від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк –три роки. Відповідно до ст.. 76 КК України, покласти на засудженого обов’язки –періодично з’являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію та повідомляти її про зміну місця проживання та роботи. На підставі ст. 54 КК України, позбавити засудженого Андрієнка Ю.М., 12 рангу державного службовця 6 категорії.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок