Андрюк Ольга Олександрівна / Andriuk Olha Oleksandrivna

 
Ім'я:Андрюк Ольга Олександрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Молницька сільська рада Герцаївського району Чернівецької області; інженер-землевпорядник
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2015-05-14
Номер судового рішення:
1-51/2010
Склад корупційного правопорушення:ловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб
Вид покарання (стягнення):Призначити покарання: - за ст. 364 ч1 КК України у вигляді 1(одного) року обмеження волі з позбавлення права обіймати посади державного службовця строком на 1 (один) рік; - за ст. 366 ч.1 КК України у вигляді 1(одного) року обмеження волі з позбавлення права обіймати посади державного службовця строком на 1 (один) рік. За сукупністю злочинів на підставі ст. 70 КК України визначити остаточне покарання Андрюк Ользі Олександрівни шляхом часткового складання покарань у вигляді 1(одного) року 6 (шість) місяців обмеження волі з позбавлення права обіймати посади державного службовця строком на 1 (один) рік 1 (один) місяць. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Андрюк О.О. від призначеного судом основного покарання у вигляді обмеження волі з випробувальним строком на 1(один) рік, якщо вона протягом випробувального строку не скоїть нового злочину. На підставі ст.76 КК України зобов'язати засуджену Андрюк О.О.: - не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; - повідомляти орган кримінально - виконавчої інспекції про зміну місця навчання, роботи, проживання. Міру запобіжного заходу засудженої Андрюк Ользі Олександрівни до вступу вироку в закону силу залишити попередню - підписку про невиїзд.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок