Андрющенко Віталій Олександрович / Andriushchenko Vitalii Oleksandrovych

 
Ім'я:Андрющенко Віталій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державне підприємство Міністерства оборони України «Українська авіаційна транспортна компанія»; директор філії «Аеропорт Запоріжжя вантажний»
Статті кодексів:КК України: Частина 5 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2014-04-22
Номер судового рішення:
336/6108/13-к
Склад корупційного правопорушення:заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем , вчиненому по попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; підбурювання іншіх осіб до зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи з інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб ви користування службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби , яке спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення):5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 3 роки

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок