Андрущенко Ганна Сергіївна / Andrushchenko Hanna Serhiivna

 
Ім'я:Андрущенко Ганна Сергіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:лінійний відділ на станції Помічна УМВС України на Одеській залізниці; оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2015-04-22
Номер судового рішення:43716686
Склад корупційного правопорушення:Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Вид покарання (стягнення):покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, пов''язаних з виконанням функцій представника влади строком на три роки, без спеціальної конфіскації майна. На підставі ст. 54 КК України Андрущенко Ганну Сергіївну позбавити спеціального звання - лейтенант міліції. На підставі ст. 75 КК України засуджену Андрущенко Ганну Сергіївну звільнити від відбуття основного покарання з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк 3 (три) роки та на підставі ст. 76 КК України зобов''язати не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи; періодично з''являтись для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції. Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу обвинуваченій Андрущенко Ганні Сергіївні залишити без змін - домашній арешт. Стягнути з Андрущенко Ганни Сергіївни на користь держави процесуальні витрати за проведення судових експертиз в сумі 4672 грн.72 коп.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок