Анголенко Ігор Петрович / Anholenko Ihor Petrovych

 
Ім'я:Анголенко Ігор Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Красноградська міська рада; депутат
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-6. Порушення вимог фінансового контролю
Дата судового рішення:2012-05-22
Номер судового рішення:
2021/1611/2012
Склад корупційного правопорушення:Депутат Красноградської міської ради Анголенко І.П. достовірно знаючи про необхідність подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, станом на 01.04. 2012 року та на час перевірки умисно не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, не будучи при цьому у відпустці по догляду за дитиною, тимчасово непрацездатним, не перебуваючи за межами України та не знаходячись під вартою - тобто порушив п.1 ст.12 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»та вчинив адміністративне корупційне правопорушення , передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Анголенко Ігоря Петровича визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП і призначити йому стягнення за ч. 1 ст.. 172-6 КУпАП у вигляді штрафу на користь держави в сумі 170 (сто сімдесят) грн. 00 коп.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок