Анікін Володимир Федорович / Anikin Volodymyr Fedorovych

 
Ім'я:Анікін Володимир Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КЛПЗ «Міська лікарня № 1» м. Слов’янська Донецької області; лікар – терапевт – консультант
Статті кодексів:КК України: 368 1 Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою
Дата судового рішення:2015-11-13
Номер судового рішення:
1-кп/243/668/2015
Склад корупційного правопорушення:Внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей службовою особою, та будучи службовою особою, одержав неправомірну вигоду за виконання певних дій в інтересах третьої особи, з використанням наданого йому службового становища
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч. 2 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у вигляді штрафу 1000 ( однієї тисячі) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що дорівнює 17000 грн з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно – розпорядчих та адміністративно – господарчих функцій строком на 1 ( один) рік та 6 (шість) місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2019


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок