Антоненко Олександр Вікторович / Antonenko Oleksandr Viktorovych

 
Ім'я:Антоненко Олександр Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Новогродівська міська рада; Міський голова
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2014-09-01
Номер судового рішення:
239/491/13-к
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб - ст. 364 ч.1 КК України
Вид покарання (стягнення):у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на строк два роки та зі штрафом в дохід держави в розмірі 4250грн. (чотири тисячі двісті п"ятдесят) грн. На підставі ст.1 п .є Закону України «Про амністію у 2014 році» від 08.04.2014 року Антоненко Олександра Вікторовича від відбування покарання призначеного вказаним вироком у вигляді 3 років обмеження волі- звільнити.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Новогродівська міська рада; Голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2015-04-02
Номер судового рішення:
239/89/15-п
Склад корупційного правопорушення:Порушення обмежень щодо використання службового становища
Вид покарання (стягнення):штраф на користь держави у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 170 грн. (сто сімдесят грн.)

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок