Антонюк Ігор Олександрович / Antoniuk Ihor Oleksandrovych

 
Ім'я:Антонюк Ігор Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Лиманівська сільська рада; голова
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-02-27
Номер судового рішення:
1403/298/2012
Склад корупційного правопорушення:Антонюк І.О. являючись головою Лиманівської сільської ради, скоїв адміністративне правопорушення, яке полягає в порушенні встановлених законом обмежень щодо використання службового становища, а саме ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції в Україні»щодо використання службового становища з метою одержання неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.172-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень у дохід держави на розрахунковий рахунок : 31118106700047, ГУДКУ у Миколаївській області, МФО 826013, код банку 23627055 з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру в сумі 1596 (одна тисяча п’ятсот дев’яносто шість) гривень 30 копійок у дохід держави на розрахунковий рахунок : 31118106700047, ГУДКУ у Миколаївській області, МФО 826013, код банку 23627055.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок