Антонюк Олександр Іванович / Antoniuk Oleksandr Ivanovych

 
Ім'я:Антонюк Олександр Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Вовчинецькийо МВМ Івано-Франківського МВ УМВСУ; оперуповноважений сектору карного розшуку.
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-04-10
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним інтересам, вчинені працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):Призначити Антоняку О.І. покарання за ч. 3 ст. 364 КК України - 5 (п'ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 2 (два) роки без конфіскації майна.Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засудженого Антонюка О.І. від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі, встановивши іспитовий строк – 1 (один) рік. На підставі ст. 54 КК України позбавити Антонюка О.І. спеціального звання “лейтенант міліції”.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок