Апакіца Дмитро Георгійович / Apakitsa Dmytro Heorhiiovych

 
Ім'я:Апакіца Дмитро Георгійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Буковинський»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми
Дата судового рішення:2012-05-22
Склад корупційного правопорушення:Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права що завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам держави, оскільки діючи умисно , зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди для себе, вніс в податковій декларації з фіксованого сільськогосподарського податку завідомо неправдиві відомості про нібито здійснення сільськогосподарської діяльності та отримав статус платника фіксованого сільськогосподарського податку для ухилення від відшкодування пільгової пенсії та був звільнений протягом 2011 року від відшкодування до Пенсійного фонду України витрат на виплату та доставку пільгових пенсій колишнім працівникам ТОВ «Буковинський», чим завдав істотної шкоди охоронюваним законом інтересам держави на суму 49043,54 тис грн. та службове підроблення, тобто вніс до офіційного документу - податковій декларації з фіксованого сільськогосподарського податку , завідомо неправдиві відомості.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів остаточне покарання за вчинені злочини Апакіца Дмитра Георгійовича, шляхом часткового складання покарань , визначити в виді 2000 (двох тисячь ) гривні штрафу без позбавлення права обіймати певні посади пов’язані із матеріально відповідальних та розпорядчими функціями.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок