Ардан Оксана Володимирівна / Ardan Oksana Volodymyrivna

 
Ім'я:Ардан Оксана Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Львівський обласний Центр МСЕ; голова фтизіопульмонологічної МСЕК № 2-лікар-фтизіатр
Статті кодексів:КК України: 27 ч.ч.2, 3, ч.3 ст.28; ч.ч.2, 3 ст.27, ч.3 ст.28 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-19
Склад корупційного правопорушення:Діючи в складі організованої злочинної групи, як організатор і співвиконавець, вчинила одержання службовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, та в інтересах третіх осіб з використанням свого службового становища, поєднане з вимаганням хабара та діючи в складі організованої злочинної групи, будучи організатором і співвиконавцем, вчинила зловживання службовим становищем, тобто умисне з корисливих мотивів використання свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, громадським та державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):За ч.ч.2, 3 ст.27, ч.3 ст.28, ч.1 ст.364 КК України-три роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на два роки, за ч.ч.2, 3 ст.27, ч.3 ст.28, ч.2 ст.368 КК України - п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки. На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Ардан О.В. визначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком на три роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Ардан О.В. від відбування основного покарання з випробовуванням, встановивши іспитовий строк три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок