Арійончик Артем Петрович / Ariionchyk Artem Petrovych

 
Ім'я:Арійончик Артем Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна екологічна інспекція в м. Києві.; заступник начальника відділу - старший державний інспектор відділу екологічного контролю за використанням земель, надр та поводження з відходами
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-10-30
Склад корупційного правопорушення:Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара, дій з використанням наданої влади, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):Арійончика Артема Петровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 21.12.2010р.), і призначити йому покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на 3 роки. На підставі ст.. 54 КК України позбавити Арійончика Артема Петровича 12 рангу державного службовця. На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Арійончика Артема Петровича від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком 3 (три) роки, поклавши на нього обов’язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок