Артеменко Анатолій Володимирович / Artemenko Anatolii Volodymyrovych

 
Ім'я:Артеменко Анатолій Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Ріпкинське РВ УМВС України; дільничний інспектор міліції сектору дільничних інспекторів міліції
Статті кодексів:КК України: 27 4 Види співучасників;
КК України: 190 1 Шахрайство;
КК України: 369 1 Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі
Дата судового рішення:2015-10-06
Номер судового рішення:
743/1187/15-к
Склад корупційного правопорушення:Закінчений замах на надання неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити АРТЕМЕНКУ Анатолію Володимировичу покарання у виді 2 років 6 місяців обмеження волі. Відповідно до п. 3 ч. 1, ч. 5 ст. 962 КК України, спеціальну конфіскацію не застосовувати. На підставі ч. 2 ст. 55 КК України, призначити АРТЕМЕНКУ Анатолію Володимировичу додаткове покарання у виді позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах України строком на 2 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок