Астаханов Олег Анатолійович / Astakhanov Oleh Anatoliiovych

 
Ім'я:Астаханов Олег Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Служба механізації та транспорту ВП «Макіївські районні об'єднані електричні мережі» ВАТ «Донецкобленерго»; начальник.
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2011-10-25
Склад корупційного правопорушення:Одержання посадовою особою хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар дії з використанням наданого йому службового становища.
Вид покарання (стягнення):Астахова О.А. визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України та призначити йому покарання за цією нормою закону у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн. (вісім тисяч п'ятсот грн. 00 коп.) в дохід держави з позбавленням права займати посади, пов'язані із здійсненням владних повноважень, строком на один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок