Атаман Дмитро Вікторович / Ataman Dmytro Viktorovych

 
Ім'я:Атаман Дмитро Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Фрунзівський районний суд Одеської області; помічник судді
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-07-02
Номер судового рішення:
3/1508/526/12
Склад корупційного правопорушення:Атаман Д.В., перебуваючи на посаді помічника судді Фрунзівського районного суду Одеської області, являючись державним службовцем, тобто суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення (п.п «в»п.1 ч.1 ст.4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»), порушуючи встановлені ч.1 ст.6 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»обмеження, використовуючи свої службові повноваження та пов'язані з цим можливості, з метою одержання неправомірної вигоди, отримав від Циганкової Н.О. неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в розмірі 400 доларів США (що за курсом НБУ складає 3200грн.) за написання позовної заяви.
Вид покарання (стягнення):Визнати Атамана Дмитра Вікторовича винним у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.172-2 КУпАП. Притягнути Атамана Дмитра Вікторовича до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень на користь держави з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди у розмірі 3200грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок