Атаманчук Василь Михайлович / Atamanchuk Vasyl Mykhailovych

 
Ім'я:Атаманчук Василь Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кримське республіканське підприємство «Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м. Алушти»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2013-01-18
Склад корупційного правопорушення:Отримання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, що дає хабар, будь-якої дії з використанням наданого йому службового становища, поєднане з вимаганням хабара, в особливо великому розмірі.
Вид покарання (стягнення):Призначити Атаманчуку Василю Михайловичу покарання за ч. 4 ст. 368 КК України, у вигляді 10 (десяти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з організаційно –розпорядчими і адміністративно –господарчими функціями на підприємствах, установах, організаціях, незалежно від форми власності строком на три роки та з конфіскацією особисто належного йому майна.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок