Атаманенко Володимир Федорович / Atamanenko Volodymyr Fedorovych

 
Ім'я:Атаманенко Володимир Федорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Універсальна фірма «Татон»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 364-1. Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-02-06
Номер судового рішення:
1-303/12
Склад корупційного правопорушення:Складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та вчинив умисні дії, які виразились у зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми службовою особою такої юридичної особи своїх повноважень, якщо це завдало істотної шкоди державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):За ч.1 ст 364-1 КК України у виді обмеження волі на строк 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 2 роки; за ч.1 ст 366 КК України у виді обмеження волі на строк 1 рік з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 1 рік. На підставі ст. 70 ч.1 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Атаманенко Володимиру Федоровичу остаточне покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк 2 роки. У відповідності до ст. 1 п “в” Закону України “Про амністію” від 28.07.2011 року Атаманенко Володимира Федоровича від призначеного покарання звільнити.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок