Авдєєва Світлана Борисівна / Avdieieva Svitlana Borysivna

 
Ім'я:Авдєєва Світлана Борисівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 27 4 , 5 ст. 27 ч. 3 - ст. 191 та ч.ч. 4, 5 ст. 27 - ч. 1 ст. 366 КК України
Дата судового рішення:2012-10-02
Склад корупційного правопорушення:Підбурювання та пособництво до привласнення чужого майна за попередньою змовою групою осіб та підбурювання та пособництво до привласнення чужого майна за попередньою змовою групою осіб та підбурювання та пособництво у службовому підробленні, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, складання та видачу службовою особою завідомо неправдивих документів, підроблення документів
Вид покарання (стягнення):Авдєєву Світлану Борисівну визнати винною за ч.ч. 4, 5 ст. 27 ч. 3 ст. 191 КК України та призначити їй покарання у виді п’яти років позбавлення волі, а також визнати її винною за ч.ч. 4, 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України та призначити їй покарання у виді штрафу на користь держави розміром п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень.Відповідно до ч. 3 ст. 72 КК України покарання за вироком суду у виді штрафу в розмірі п’ятдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 (вісімсот п’ятдесят) гривень на користь держави, виконувати самостійно. Застосувати до Авдєєвої Світлани Борисівни ст. 75 КК України і звільнити її від відбування призначеного покарання у виді п’яти років позбавлення волі, встановивши іспитовий строк три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок