Авдієнко Олександр Петрович / Avdiienko Oleksandr Petrovych

 
Ім'я:Авдієнко Олександр Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Омега-Люкс»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-06-11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання своїм службовим становищем, тобто навмисне, з інших особистих інтересів, використання посадовою особою службового становища, що заподіяло тяжкі наслідки територіальній громаді м. Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.ст.75,76 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 1 року випробного терміну не вчинить новий злочин і виконає покладені судом обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти цей орган про зміну місця проживання і роботи.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Омега-Люкс»; директор приватного підприємства
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-07-25
Номер судового рішення:
335/3026/13-к
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів в особистих інтересах та в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів в особистих інтересах та в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 75 КК України звільнити засудженого Авдієнко О.П. від призначеного йому покарання, якщо він протягом випробувального строку 1 (одного) року не скоїть нового кримінального правопорушення. На підставі ст. 76 КК України зобов'язати засудженого Авдієнко О.П.:не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально - виконавчої інспекції;повідомляти кримінально - виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання;періодично з'являтися для реєстрації до кримінально - виконавчої інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок