Авраменко Любов Іванівна / Avramenko Liubov Ivanivna

 
Ім'я:Авраменко Любов Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 213 1 КК України. Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом. ч. 2 ст. 15 КК України. Замах на злочин. ч. 1 ст. 369 КК України.Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.
Дата судового рішення:2015-05-05
Склад корупційного правопорушення:Здійснення операцій з брухтом чорних металів, без державної реєстрації або без спеціального дозволу(ліцензії), одержання якого передбачено законодавством, вчинення замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі, а саме такої вигоди за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України визначити Авраменко Любові Іванівні остаточне покарання шляхом часткового складання призначених покарань – у виді штрафу 520 неоподаткованих мінімумів доходів громадян(8840 грн.) з спеціальною конфіскацією грошових коштів в сумі 500 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок