Аврамук Юрій Адамович / Avramuk Yurii Adamovych

 
Ім'я:Аврамук Юрій Адамович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Рівненська рота ДПС для ОДДЗ УМВС України в Рівненській області; На час вчинення злочину: інспектор 3-го взводу
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-10-11
Номер судового рішення:
1-68/11
Склад корупційного правопорушення:Умисне з особистих інтересів використанні працівником правоохоронного органу службового становища , всупереч інтересам служби , що заподіяло істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету правоохоронного органу та незаконного притягнення особи до адміністративної відповідальності, та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей , а також складанні та видачі завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення):За ч.3 ст.364 КК України , з врахуванням ст.69 КК України, перейти до іншого більш м’якого виду основного покарання не зазначеного в санкції статті за цей злочин у вигляді штрафу пятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.; за ч.1 ст.366 КК України у вигляді штрафу сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 грн. На підставі ст.70 КК України, при сукупності злочинів Аврамуку Юрію Адамовичу, призначити покарання остаточне шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання у вигляді штрафу пятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок