Баб’як Вадим Михайлович / Bab’iak Vadym Mykhailovych

 
Ім'я:Баб’як Вадим Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Хустська дистанція колія ПЧ-15 Львівської залізниці; заступник начальника
Статті кодексів:КК України: ч. 3 ст. 190, ч. 2 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358 КК України
Дата судового рішення:2011-09-30
Номер судового рішення:
1-332/11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинено у великих розмірах, розтрата чужого майна шляхом зловживання довірою та підроблення документів, за попередньою змовою групою осіб, а також використання завідомо підроблених документів.
Вид покарання (стягнення):За ч.3 ст. 190 КК України - 4 роки позбавлення волі, за ч. 2 ст.191 КК України - 5 років позбавлення волі, із позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на строк 2 роки, за ч.2 ст. 358 КК України - 2 роки позбавлення волі, за ч.3 ст. 358 КК України - 2 роки обмеження волі. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити покарання підсудному Баб’як Вадиму Михайловичу - 5 років позбавлення волі, із позбавленням права займати посади пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на строк 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Баб’як Вадима Михайловича від відбуття основного покарання, якщо він протягом 1 року 6 місяців не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок