Бабаєв Анар Айдин Огли / Babaiev Anar Aidyn Ohly

 
Ім'я:Бабаєв Анар Айдин Огли
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:БНОН Суворовське ВМ ХМУ УМВС України в Херсонській області; оперуповноважений сектору
Статті кодексів:КК України: 307 2 ст. 14 ч 1,ст. 15 ч 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-03-29
Номер судового рішення:
2120/453/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, а також держави, вчинене працівником правоохоронного органу; готування до одержання хабара, тобто створення умов для одержання службовою особою у будь-якому вигляді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб та поєднане з вимаганням хабара; незаконне придбання, зберігання з метою збуту та незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів вчинені повторно, за попередньою змовою групою осіб; закінчений замах на одержання службовою особою у будь-якому вигляді хабара за невиконання в інтересах того, хто дає хабара будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб та поєднане з вимагання хабара.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч 1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно за сукупністю злочинів призначити покарання у виді 7років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки з конфіскацією всього належного на праві власності майна та на підставі ст.54 КК України позбавити спеціального звання –лейтенант міліції., з відбуванням покарання у кримінально- виконавчій установі закритого типу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок