Бабенко Олександр Володимирович / Babenko Oleksandr Volodymyrovych

 
Ім'я:Бабенко Олександр Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ "Пришибський елеватор-1"; заступник директора - комерційний директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України
Дата судового рішення:2012-12-10
Склад корупційного правопорушення:Бабенко О.В., відповідно до посадової інструкції й договору про повну матеріальну відповідальності від 04 серпня 2008 року, працюючи на посаді заступника директора - комерційного директора ТОВ «Пришибський елеватор № 1», маючи право підпису фінансових документів, пов'язаних із представництвом інтересів підприємства з іншими юридичними особами й рухом товароматериальных цінностей по ТОВ «Пришибський елеватор № 1», діючи навмисно, шляхом зловживання службовим становищем,вчинив розтрату майна Аграрного фонду Міністерства аграрної політики України.
Вид покарання (стягнення):Визнати винним Бабенко Олександра Володимировича у вчиненні злочину передбаченого ч.5 ст.191 КК України й призначити йому покарання у вигляді дев'яти років позбавлення волі з конфіскацією всього майна яке належить засудженому й позбавленням права займати керівні або пов'язані зі зберіганням товароматериальних цінностей посади строком на три роки. Запобіжний захід у відношенні Бабенко Олександра Володимировича до вступу вироку в законну силу залишити утримання під вартою, а строк відбування покарання обчислювати з 10 грудня 2012 року, тобто дати затримання відповідно до постанови суду про зміну запобіжного заходу від 10 грудня 2012 року.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Пришибський елеватор-1"; заступником директора - комерційний директор.
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2011-08-08
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):Бабенко О.В. визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України та призначити йому покарання, з застосуванням ст. 69 КК України, у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з керівною діяльністю в організаціях, підприємствах, установах на строк 3 (три) роки, з конфіскацією майна. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити Бабенко О.В. від відбуття покарання і встановити випробувальний термін 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок