Бабенко Олена Віталіївна / Babenko Olena Vitaliivna

 
Ім'я:Бабенко Олена Віталіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ОСП «Верховцівська дистанція електропостачання» ДП «Придніпровська залізниця».; Бухгалтер.
Статті кодексів:КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2013-04-15
Номер судового рішення:
1-159/11
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном, тобто можливість володіти, користуватися і розпоряджатися коштами, ч. 2 ст. 191 КК України.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 191 КК України - два роки позбавлення волі, з позбавленням прав обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком один рік. На підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинання менш суворо покарання більш суворим до відбування призначити ЧОТИРИ роки позбавлення волі з позбавленням прав обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком два роки, без конфіскації технічних засобів за допомогою яких було здійснено несанкціоновані дії з інформацією. Відповідно до ст. 75 КК України, звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням строком ТРИ роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок