Бабійчук Надія Любомирівна / Babiichuk Nadiia Liubomyrivna

 
Ім'я:Бабійчук Надія Любомирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: Литячівська виборча комісія; голова комісії
Статті кодексів:КК України: 191 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-20
Номер судового рішення:
1-77/11
Склад корупційного правопорушення:Бабійчук Н.Л., будучи головою Литячівської виборчої комісії, шляхом зловживання своїм службовим становищем, 10.11.2010 року склала завідомо неправдиве рішення про виплату одноразової грошової винагороди голові ДВК-510 грн., та бухгалтеру ДВК Халак Г.В. - 510 гривень, яке подала в бухгалтерію Заліщицької територіальної виборчої комісії, внаслідок чого нею незаконно отримано та використано для власних потреб 1020 грн.
Вид покарання (стягнення):За ст.191 ч.2 КК України із застосуванням ст.69 КК України у вигляді 1050 (однієї тисячі п'ятдесят) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади організаційно-розпорядчими функціями строком два роки; за ст.366 ч.1 КК України-850 (вісімсот п'ятдесят) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими функціямистроком один рік. На підставі ст.70 КК України остаточне покарання Бабійчук Надії Любомирівні призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 1050 (однієї тисячі п'ятдесят) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком два роки .

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок