Бабков Дмитро Юрійович / Babkov Dmytro Yuriiovych

 
Ім'я:Бабков Дмитро Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ «Мелітопольпродмаш»; юрист ВАТ «Мелітопольпродмаш»
Статті кодексів:КК України: Частина 5 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2014-11-18
Номер судового рішення:
311/2455/13-к
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Призначити йому покарання: - за ч.5 ст. 27, ч.5 ст. 191 КК України із застосуванням ст. 69 КК України - у вигляді 4-х (чотирьох) років 6-ти (шести) місяців позбавлення волі з позбавленням права займатися юридичною діяльністю на 3 роки, без конфіскації майна. - за ч.4 ст. 190 КК України із застосуванням ст. 69 КК України - у вигляді 5-ти (п’яти) років позбавлення волі, без конфіскації майна. На підставі ч.1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, визначити Бабкову Дмитру Юрійовичу покарання у вигляді 5-ти (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права займатися юридичною діяльністю на 3 роки, без конфіскації майна. Застосовуючи ст. 75 КК України, звільнити Бабкова Дмитра Юрійовича від відбування призначеного судом основного покарання, якщо він протягом 3-х (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки. У відповідності зі ст. 76 КК України, покласти на Бабкова Дмитра Юрійовича обов'язки повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично в період випробувального терміну являтися на реєстрацію в кримінально - виконавчу інспекцію. Запобіжний захід у відношенні Бабкова Дмитра Юрійовича до набрання вироком законної сили залишити без змін – у вигляді особистого зобов’язання. Зарахувати Бабкову Дмитру Юрійовичу в строк відбування покарання строк тримання його під вартою в період з 17.04.2013 (т.к.п. № 5, а.с. 272) до 27.09.2013 (т.к.п. № 13, а.с. 92-93) - 5 місяців 11 днів. Дію запобіжного заходу у вигляді застави у відношенні обвинуваченого Бабкова Д.Ю. припинити. Заставу в розмірі 28 675 (двадцять вісім тисяч шістсот сімдесят п’ять) грн., внесену 23.02.2013 на розрахунковий рахунок Територіального Управління Державної судової адміністрації України в Запорізькій області згідно з квитанцією № ПН2332 повернути заставодавцю – Бабковій Любові Пантеліївні (т.к.п. № 5 а.с. 147).

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок