Бачаєв Сергій Олексійович / Bachaiev Serhii Oleksiiovych

 
Ім'я:Бачаєв Сергій Олексійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 369 3 КК України. Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі та Замах на злочин. ст. 15 ч. 2 КК України
Дата судового рішення:2014-09-25
Склад корупційного правопорушення:Закінчений замах на надання неправомірної вигоди службовій особі, що займає відповідальне становище, за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, дії з використанням наданої їй влади службового становища.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 75 КК України Бачаєва Сергія Олексійовича звільнити від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік. Відповідно до ст. 76 КК України на Бачаєва Сергія Олексійовича покласти обов’язок повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання або роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок