Бачинська Єлизавета В»ячеславівна / Bachynska Yelyzaveta V»iacheslavivna

 
Ім'я:Бачинська Єлизавета В»ячеславівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Виборча комісія на виборах депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих Рад, сільських, селищних, міських голів; Секретар
Статті кодексів:КК України: Частина 3 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2012-02-10
Номер судового рішення:22200847
Склад корупційного правопорушення:Привласнення та розтрата чужого майна, вчинена за попередньою змовою групою осіб
Вид покарання (стягнення):Бачинську Єлизавету В»ячеславівну визнати винною за ч.3 ст. 191 КК України і обрати їй покарання: за ч.3 ст. 191 КК України з застосуванням ст. 69 КК України як до основного так і до додаткового виду покарання - у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян в сумі 510 ( п»ятосот десять ) гривень без позбавлення права обіймати посади, пов»язані з організаційно-розпорядчими функціями.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок