Бадьора Дмитро Геннадійович / Badora Dmytro Hennadiiovych

 
Ім'я:Бадьора Дмитро Геннадійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:фізична особа
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-3. Пропозиція або надання неправомірної вигоди
Дата судового рішення:2012-01-05
Склад корупційного правопорушення:Бадьора Д.Г.будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення у відповідності до п. 4 ст. 4 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»№ 3206-VI від 07 квітня 2011 року, 22 листопада 2011 року близько 12 год. 40 хв. в приміщенні чергової частини ЛВ на ст.Стрий запропонував та передав посадовій особі органів внутрішніх справ України - інспектору патрульної служби ЛВ на ст. Стрий УМВС України на Львівській залізниці прапорщику міліції Лесковичу Богдану Васильовичу неправомірну вигоду у вигляді грошових купюр номіналом 50, 20, 10 гривень з метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Вид покарання (стягнення):Визнати Бадьору Дмитра Геннадійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172-3 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром п'ятдесять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 850 ( вісімсот п’ятдесят ) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок