Багінський Ігор Іванович / Bahinskyi Ihor Ivanovych

 
Ім'я:Багінський Ігор Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Комунальне підприємство Володарської селищної ради «Володарка»; директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-01
Номер судового рішення:
1/1010/2/2012
Склад корупційного правопорушення:Багінський І.І., будучи службовою особою, вчинив злочин у сфері службової діяльності, а саме: зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службового становища, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки підприємству.
Вид покарання (стягнення):За ст. 364 ч. 2 КК України (у редакції Закону України від 15.04.2008 року) призначити йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в будь –якій галузі господарювання та у сфері управлінської діяльності строком на два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок