Байцар Андрій Іванович / Baitsar Andrii Ivanovych

 
Ім'я:Байцар Андрій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Головавтотрансінспекція у Івано-Франківській області; провідний спеціаліст відділу державного контролю територіального управління
Статті кодексів:КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-01-25
Номер судового рішення:
0907/1-817/2011
Склад корупційного правопорушення:Одержання хабара службовою особою, яка займає відповідальне становище, за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабар, дій з використанням наданої йому влади та службового становища, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення):За ст.368 ч.2 КК України призначити покарання у виді п'яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк два роки шість місяців, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Байцара Андрія Івановича від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк тривалістю два роки. Ухвалою Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області 10 червня 2014 року клопотання засудженого Байцара Андрія Івановича про умовно-дострокове звільнення від відбування додаткового покарання – задовольнити. Байцара Андрія Івановича, засудженого відповідно до вироку Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 25.01.2012 року за ст.368 ч.2 КК України до п»яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності на строк два роки шість місяців, без конфіскації майна, із застосуванням ст.75 КК України з іспитовим строком на 2 роки, умовно-достроково звільнено від відбування невідбутої частини додаткової міри покарання у виді двох місяців позбавлення права обіймати посади, пов”язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності. (Код ЄДРСР 0907_4426087).

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок