Бакаєва Олена Олегівна / Bakaieva Olena Olehivna

 
Ім'я:Бакаєва Олена Олегівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КП «Київреклама»; директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-10-12
Склад корупційного правопорушення:Бакаєва О.О. вчинила умисні дії, які виразились у розтраті коштів КП «Київреклама»в особливо великих розмірах зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з особою та будучи службовою особою, умисно вчинила службове підроблення шляхом складання завідомо неправдивих офіційних документів.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно призначити Бакаєвій О.О. покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п»ять) років з позбавленням права обіймати посади, пов»язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 (три) роки, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бакаєву О.О. від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 (три) роки та покласти на неї обов»язки передбачені п.п. 2,3,4 ст. 76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з»являтися для реєстрації.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок