Бакін Віталій Васильович / Bakin Vitalii Vasylovych

 
Ім'я:Бакін Віталій Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДП "Скадовське"; мисливствознавець
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-4. Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності
Дата судового рішення:2012-03-27
Номер судового рішення:
2119/771/12
Склад корупційного правопорушення:Бакін В.В., будучи посадовою особою державної лісової охорони – мисливствознавцем ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство», діючи всупереч інтересам служби, з корисливих мотивів, в порушення ч.1 ст.172-4 КУпАП «зайняття іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю безпосередньо або через інших осіб, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України», скоїв адміністративне корупційне правопорушення, а саме: поєднав посаду співробітника державної лісової охорони в ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство»з підприємницькою діяльністю мета якої є одержання прибутку. Таким чином, своїми діями Бакін Віталій Васильович порушив вимоги п.1 ч.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.172-4 ч.1 КУпАП.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п’ятдесят) грн. на користь держави з конфіскацією отриманого доходу від підприємницької діяльності.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок