Баль Дмитро Павлович / Bal Dmytro Pavlovych

 
Ім'я:Баль Дмитро Павлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ СК «Атлант»; Директор
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-10-08
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих спонукань, в особистих інтересах використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам і інтересам юридичної особи; складання посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів (службове підроблення); підробка документа, який видається або засвідчує підприємством, з метою використання його іншою особою; використання свідомо підробленого документа.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Баль Д.П. остаточний захід покарання у вигляді 3 років обмеження волі без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю, без штрафу. На підставі ст.75 КК України звільнити Баль Д.П. від відбування призначеного покарання, якщо він протягом випробного терміну 2 роки не вчинить нового злочину й виконає покладені на нього обов'язки. На підставі ст.76 КК України зобов'язати Баль Д.П. не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально- виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з‘являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. На підставі ст.1 п. «в»ст.1 Закону України « Про амністію» від 08.07.2011 г. звільнити від призначеного покарання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок